Šťastný víkend -10% na vše. Sleva se vztahuje na nákupy v e-shopu, kamenné prodejně i na zlevněné položky. Akce platí od 27.5. do 29.5.2022. Prodloužená pracovní doba pátek - sobota od 9té do 15té hodiny.

Zadejte alespoň 2 znaky podle kterých budeme hledat.

Zavřít
Podrobné vyhledávání Kontakt

Airbagové vesty / Chrániče páteře / Tankpad ochrana nádrže

Airbegová vesta helite: Tato naše technologie zahrnuje několik senzorů, které analyzují situaci v reálném čase a umožňují 360° detekci.
Při zjištění pádu nebo nehody se airbag před nárazem automaticky nafoukne.


Senzor integrovaný do vesty (CDU) sleduje a analyzuje pohyby motorkáře v reálném čase.
Volitelný sensor vidlice (SDU) detekuje nárazy na motocykl.
Senzor CDU integrovaný do vesty sleduje a analyzuje v kontextu pohyb motocyklisty. V případě pádu automaticky aktivuje airbag před nárazem.POTVRZUJEME DETEKČNÍ ČAS MEZI 31 A 60 MS PŘI RYCHLOSTI 35 KM / H (KTERÁ POKRÝVÁ 85% NEHOD). Tankpad: Pokud jezdíte na cestovní nebo sportovní motorce, určitě jste se již setkali s lehce poškrábanou nádrží od zipu nebo knoflíků na zapínání od vašeho oblečení. Vlastníci cruisera nebo skútra mohou zůstat v klidu, protože díky jejich posezu k tomuhle dojít prakticky nemůže.  Jestli se Vás tento problém týká, řešením jsou tankpady! Jak už název napovídá, jedná se o „podložku“ na nádrž přesně do míst, kde je zpravidla umístěn zip kombinézy nebo cestovní bundy.

Celý popis

Podkategorie

1 2 3

Nenašli jste to co hledáte? Zkuste použít textové vyhledávání.

0.1319580078125s