Šťastný víkend -10% na vše. Sleva se vztahuje na nákupy v e-shopu, kamenné prodejně i na zlevněné položky. Akce platí od 27.5. do 29.5.2022. Prodloužená pracovní doba pátek - sobota od 9té do 15té hodiny.

Zadejte alespoň 2 znaky podle kterých budeme hledat.

Zavřít
Podrobné vyhledávání Kontakt

PMJ - Bunda WEST - džínová

Cena:6 190
Cena po slevě :
Skladem: ihned k odeslání

Potřebujete poradit? Zavolejte 603 151 232

Velikosti k dispozici :
S
Velikost: S
Doba dodání: 5 - 9 pracovních dnů

Vlastnosti:

  • T-Tex PRO®: kombinuje Denim a Twaron® v jedné vrstvě, odolnost 4,4s
  • Víceúčelové kapsy
  • Úzký střih
  • EXA PRO CE1621-1 chrániče ramen a loktů
  • Připraveo pro použití zádového chrániče CE1621-2
  • Splňuje požadavky CE podle EN17092-2 (AAA)
  • Testováno dle normy EN 13595-1
  • Dostupné ve velikostech: XS – XXXL

Popis:

Stylová bunda WEST lepší, pevnější a bezpečnější s aramidovými vlákny, což z ní činí vysoce výkonnou motocyklovou bundu, která doplňuje vzhled džínové bundy.

Abyste si i v nepříznivém počasí zachovali teplo, nezapomeňte pod bundu obléct funkční termoprádlo, které také dobře odvádí pot: https://www.moto-jitka.cz/termopradlo/tricka 

Aramid je pevný žáruvzdorný syntetický materiál, který v roce 1961 vyvinula Američanka Stephanie Kwoleková. Používá se v leteckém průmyslu a v armádě, na výrobu neprůstřelných vest a jako náhražka azbestu. Název vznikl zkrácením názvu „aromatický polyamid“

Italská výroba a design

Jsme hrdí na to, že PROmo jeans vznikají pod rukama kvalifikovaných krejčí a švadlen v Itálii, s italskou technologií na vysoké úrovni a s kvalitními materiály.

Všechny procesy výroby, jako jsou střih, opracování látky, žehlení, vyšívání, veškeré příslušenství, to všechno je vyráběno pouze v Itálii, v továrně s kvalifikovaným personálem.

Italským výrobkům je věnována velká pozornost, a proto je naším cílem nabízet zboží, které si právem zaslouží titul „Made in Italy". I přes expandující vývoj výroby se majitelé rozhodli ponechat 100 % výrobních procesů v Itálii, aby mohli osobně sledovat a kontrolovat všechny fáze výroby, ale především dostát slibu vůči těm, kteří si kupují pravou italskou kvalitu.
Podobné produkty z kategorie:

Moto oblečení - Bundy textilní0.066151857376099s