Zadejte alespoň 2 znaky podle kterých budeme hledat.

Zavřít
Podrobné vyhledávání Kontakt

Helite - Motocyklová Airbagová vesta Turtle 2 Hi-Vis s trhačkou

Cena:15 570
Skladem: ihned k odeslání

Potřebujete poradit? Zavolejte 603 151 232

Velikosti k dispozici :
S
Velikost: S
Doba dodání: 5 - 9 pracovních dnů
XL-L
Velikost: XL-L
Doba dodání: 5 - 9 pracovních dnů
Zboží si právě prohlíží 1 zákazník

Vlastnosti

 • CE homologovaný airbag (zcela nafouknutý v 100 ms)
 • Lehká, flexibilní a volná pod pažemi tak aby byla zaručena možnost pohybu.
 • Náraz je absorbován rozsáhlým povrchem airbagu a energie je rozptýlena. Horní část těla je posílena airbagem a lépe připravena odolat nárazu. Úder do hlavy je se zpožděním a mozek zpomalí dříve, to ochrání hlavu před traumatickým poraněním mozku. Hlava a páteř zůstávají v rovině na místě, to ochrání krční páteř před poraněním a hyper-flexí
 • Rozsáhlý reflexní materiál pro viditelnost v noci
 • S Turtle technologií Helite je stupeň ochrany pro motorkáře opravdu revoluční! High End 1621/2 zádový protektor je vnější materiál, který je nárazu odolný, jako želví krunýř přes airbag. Podobné přilbě- tvrdá vnější vrstva, měkký materiál uvnitř. Což má za následek odolnost proti protržení a plné rozptýlení síly na povrchu airbagu.
 • airbag chrání v případě nárazu krk, hrudník, žebra, záda a kostrč
 • Rozšířená velikost L-L, XL-L za cenu 16.610Kč
 • Bez omezení volnosti pohybu rukou
 • Dodáváno s jednou bombičkou
 • Příslušenství je možné zakoupit samostatně (bombička, aktivační šňůra)
 • Airbag chrání v případě nárazu krk, hrudník, žebra, záda a kostrč
 • CE homologovaný EN1621/2 odnímatelný zádový protektor Sas-Tec
 • Vnitřní textilní 3D síťovina udržuje dobrou cirkulaci vzduchu. Má příjemný a komfortní „pěnový dotek“
 • Velmi lehké, snadné a stavitelné přezky k zapínání vaší bundy, i když máte právě na sobě rukavice.
 • Suchý zip na hrudi pro lepší nastavení vesty. Sedí přes jakýkoliv typ oděvu.
 • Záruka 4 roky 
 • Běžné opravy od výrobce při prodření 
 • Rozšířená velikost L-L, XL-L za cenu 16.610 Kč
 • Velikost S - XL 15.570,-Kč

Popis

 VYNIKAJÍCÍ OCHRANA S NAŠÍ TURTLE TECHNOLOGIÍ Opravdu kvalitní zádový chránič (SAS-TEC úroveň 2) je umístěn nad airbagem jako pevný vnější materiál stejně jako krunýř želvy, takže v případě pádu jsou ochráněna celá záda. Tato inovace je pro ochranu zad velkým zlepšením.

Výsledky absorpce a rozptýlení nárazů jsou výrazně vyšší a chrání také před vniknutím předmětů. NASTAVITELNOST Tři nastavovací popruhy, díky nimž vesta velmi pěkně sedí přes jakékoliv motocyklové oblečení. Odolné přezky jsou schopny odolat velkému počtu nafouknutí. Snadno se otevírají a zavírájí, dokonce i s rukavicemi.

VYSOKÁ VIDITELNOST Barva Hi-Vis v kombinaci s retroreflexními pruhy činí jezdce na silnici, v noci nebo za špatných povětrnostních podmínek viditelnějším jak je to jen možné.

VĚTRANÁ TEXTILIE A VYSOKÝ KOMFORT Vnitřní textilní 3D síť pro maximální cirkulaci vzduchu. Máme velmi nízký střih pod pažemi, abychom udrželi plnou svobodu pohybu jezdce.

Na této nové verzi jsme zvolili měkký neoprenový límec pro větší komfort kolem krku. PRAKTIČNOST 1 vnější kapsa pro malé předměty (bankovní karta, hotovost, apod.) REAKTIVACE Rychlá a snadná výměna bombičky s CO2. Je hezky ukrytá v estetické kapsičce.

SYSTÉM MECHANICKÉ TRHAČKY Helite airbagy jsou 100% mechanické, aby se vyhlo neočekávané aktivaci airbagu či výměně baterií. Žádné speciální nářadí či technické znalosti nejsou k upevnění na motocykl potřeba CERTIFIKACE Certifikace CE - TURTLE 2 je certifikován externí laboratoří ALIENOR CERTIFICATION, francouzským specialistou pro objektivní testování osobních ochranných prostředků (PPE).

Upozornění: pro aktivaci Airbag vesty musí být airbag propojen s motorkou pomocí aktivační šňůry aktivace airbagu vyžaduje zatáhnutí za šňůru silou min. 30kg aktivace airbagu sama o sobě není destruktivní (jako u Dainese D-Air) -> Airbag lze tudíž použít opakovaně bez nutnosti navštěvovat jakékoli servisní místo (tedy v případě, že při nehodě/pádu nedošlo k porušení produktu) vhodné od 14-ti let

AIRBAGOVÁ OCHRANA

Airbag integrovaný  do vesty absorbuje nárazy a stabilizuje tělo od hlavy ke kostrči. Poskytuje optimální ochranu krku, krční páteře a chrání životně důležité části (hrudník a záda). 

EXCELENTNÍ OCHRANA S TURTLE TECHNOLOGIÍ

Technologie TURTLE je průlomová inovace, která významně zlepšuje absorpci energie, zejména ostrých předmětů, které by jinak poškodily airbag.

MĚKKÝ LÍMEC A TECHNICKÁ TEXTÍLIE

Vesta má měkký neoprenový límec pro lepší pohodlí kolem krku. Je také vybavena vevnitř textilní 3D síťovinou pro maximální cirkulaci vzduchu.

VNĚJŠÍ KAPSA: Vesta má vnější kapsu na drobné předměty (bankovní kartu, hotovost, atd.).

STAVITELNOST : Tři nastavovací popruhy, díky nimž vesta skvěle padne přes jakoukoliv motocyklovou výstroj.

VOLNOST POHYBU: Vesta má velmi nízký střih podpaží, aby byla zachována plná svoboda pohybu.

CERTIFIKACE

 Certifikace CE - GP AIR je certifikována externí laboratoří CRITT Sport, francouzským specialistou pro objektivní testování osobních ochranných prostředků (PPE).

Bližší informace k velikosti:

Mějte na paměti, že naše e-Turtle musí být vždy nošena přes vaše motocyklové oblečení. Každý člověk má svůj vlastní typ těla, naše velikostní tabulka je proto hlavně informativní. JE ROZDÍL V OCHRANĚ MEZI E-TURTLE A TURTLE 2?

Mechanické nebo elektronické řešení, naše airbagové systémy vás především chrání! Mezi těmito dvěma modely není rozdíl v ochraně. Airbagová ochrana je a zůstane naší prioritou:

- Velký objem airbagového vaku tj. mezi 17 a 28 litry v závislosti na velikosti systému airbagů (největší objem airbagů na trhu).

- Optimální ochrana krku (stabilizace krční páteře, aby se zabránilo hyperflexi) a pokryté životně důležité části (záda, hrudník).

- TURTLE efekt: s integrovaným zadním chráničem úrovně 2 pro lepší rozložení nárazů.


Tabulka velikostí (orientační)Podobné produkty z kategorie:

Motocyklové Airbagové vesty, trhačky, bombičky... Chrániče páteře , Tankpad ochrana nádrže - Motocyklové Airbagové vesty + příslušenství0.0626060962677s