Zadejte alespoň 2 znaky podle kterých budeme hledat.

Zavřít
Podrobné vyhledávání Kontakt

Schuberth - Přilba C3 Pro - Glossy White

Cena:12 150 Kč
Skladem: ano

Potřebujete poradit? Zavolejte 603 151 232

Velikosti k dispozici :
XXS
Velikost: XXS
Doba dodání: 5 - 9 pracovních dnů
XS
Velikost: XS
Doba dodání: 5 - 9 pracovních dnů
S
Velikost: S
Doba dodání: 5 - 9 pracovních dnů
M
Velikost: M
Doba dodání: 5 - 9 pracovních dnů
L
Velikost: L
Doba dodání: 5 - 9 pracovních dnů
XL
Velikost: XL
Doba dodání: 5 - 9 pracovních dnů
3XL
Velikost: 3XL
Doba dodání: 5 - 9 pracovních dnů

VLASTNOSTI:

 • Vyklápěcí helma na motorku pro cestování i sportovní jízdu
 • Kvalitní provedení a materiály (včetně certifikace)
 • Lehká, tichá a pohodlná helma, navíc směrově stabilní
 • Uživatelsky intuitivní a propracované ovládání
 • Certifikace ECE R 22.05 pro cestování skrze celou Evropu
 • Přibližně 82 dB (A) při 100 km / h
 • Sluneční clona 
 • Pinlock proti mlžení 
 • Certifikace ECE R 22.05 pro cestování skrze celou Evropu
 • Připraveno pro interkom Sena SC10U
 • Výroba Magdeburg - Německo 

POPIS:

Vyklápěcí helma na motorku C3 Pro je vyráběna ze speciální pryskyřice a zeskelného vlákna, které jsou vysokotlace lisovány ve vákuu. Touto metodou vzniká velice lehká a pevná přilba. Díky technologiím COOLMAX® , Thermocool® a Interpower® je zajištěna ideální ventilace helmy.

Dále se speciální pěna EPS stará o důsledné pohlcení otřesů a bezpečí hlavy. Přilba C3 Pro byla speciálně navržena pro řízení při běžné a sportovní jízdě. Zůstává stabilní i při vysokých rychlostech (nad 160 km/h). Speciální tvar skořepiny přilby s integrovaným spojlerem zajišťuje, že ani při vyšších rychlostech C3 Pro nevytváří v podstatě žádný vztlak. Přilba C3 Pro také zajišťuje snížený odpor vzduchu, vyšší směrovou stabilitu a významné snížení třepání helmy při jízdě.

Velmi tichý provoz C3 Pro zajistilo mnoho hodin testování ve větrném tunelu Schuberth. Plexi hledí optické třídy 1,odolné poškrábání, připravené na protimlžící clonu, která je součástí balení vnitřní skořepina ze speciální pěny EPS je vyrobena tak, aby pohltila co nejvíce otřesů a zajistila maximální bezpečí.

Kombinace vybraných materiálů COOLMAX®, Thermocool® a následné použití povlaku Interpower® zajišťuje skvělou ventilaci interiéru přilby. Vnitřní výstelka COOLMAX® je hypoalergenní a antibakteriální, je zcela odnímatelná a je možné ji prát (při 30 °C nebo ručně). Systém větrání v přilbě C3 Pro je kombinací vícečetných průduchů v pěně EPS ve skořepině a ventilace v oblasti hlava/brada/ústa zaručuje efektivní distribuci vzduchu v celé přilbě zapínání na ráčnový zámek Micro-lock má přesné upravení pásku pod bradou, díky nastavení na obou stranách. Zabudovaná vnitřní sluneční clona s 80% zatmavením umožňuje rychlou reakci a nastavení podle intenzity světla. Připravená pro interkom SC10U od firmy SENA. Podobné produkty z kategorie:

Přilby na motocykly - Výklopné0.27384305000305s