Zadejte alespoň 2 znaky podle kterých budeme hledat.

Zavřít
Podrobné vyhledávání Kontakt

Recenze zákazníků

Když jsem si pořídil motorku a hledal jsem opravdu intenzivně prodejnu s kvalitním oblečením , tak jsem ani nevěřil že už najdu obchod jako je MOTO JITKA. Musím říct ,že jsem byl mile překvapen. Paní Jitka mi všechno vysvětlila . Nejdůležitější ,ale bylo ,že jsem si na doporučení od paní Jitky koupil AIRBAG VESTU a  při dopravní nehodě mi zachránila život. Vesta HELITE -Motocyklová AIRBAGOVÁ vesta TURTLE 2 Hi - s trhačkou je velmi kvalitní a všem jen doporučuji.Děkuji paní Jitce za profesionální, lidský přístup. Obchod doporučuji a hlavně  AIRBAG VESTU značky HELITE . Přeji paní Jitce hodně spokojených zákazníků. S pozdravem Petr K. 

Petr K.

Andrea a Marcel

Přilby Shark Evo GT Encke pro oba, komplet oblečení pro ni (džíny a džíska se všemi protektory, extra páteřák, merino prádlo, mikina s protektory pro něj, zámek na přilby, souprava na čištění přileb.

Velice si vážíme vašeho milého, laskavého a profesionálního přístupu. Líbí se nám vaše moto: doporučit to, o čem jste přesvědčená, že ještě více zpříjemní požitek z jízdy, to co opravdu pomůže s prevencí a ochranou proti případné situaci ohrožující zdraví a život. Nenutíte, ale předkládáte argumenty k úvaze a necháte rozhodnutí na nás. Informace předložíte bez nátlaku, víte o čem mluvíte, sama máte spoustu věcí vyzkoušených a podpořených vlastní zkušeností. Nezahlcujete nás množstvím značek a tipů, ale nabízíte to podstatné a praktické. Šíříte kolem sebe klid a pokoj, a to je nesmírně příjemné. 

Děkujeme za vaše profesionální doporučení, rady a zkušenosti. Děkujeme, že jste nám věnovala dostatek času a byla jste tolerantní k našemu občasnému váhání. Děkujeme za vstřícný přístup a přejeme dostatek radosti nejen na dvou kolech, další spokojené zákazníky a hodně sil na vše v životě podstatné.  

Andrea a Marcel

Cestovní komplet Talismen a termoprádlo Moto Jitka: 

Paní Jitka má individuální přístup ke svým zákazníkům. Všem dokáže perfektně poradit s výběrem, a ví vše o produktech které nabízí. Já osobně jsem po osobní konzultaci zvolil termoprádlo české kvality MOTO JITKA s nanočásticemi stříbra, které odvádí pot a nestudí a cestovní komplet od Modeky-Talismen, který je super jak na léto, tak na zimu. Za mě velká spokojenost a velké díky.Mohu jen doporučit!

Vašek

Obchod Moto Jitka nabízí většinu známých značek tak si každý určitě vybere. Pro mne je vlastně obchod Jitky dvorní dodavatel potřeb jak pro mě tak pro motorku. Nejvíce oceňuji, že ona sama jezdí a je na první dobrou vidět, že ví o čem mluví. Vždy co mi doporučila a já s důvěrou koupil, vždy přesně padlo, dělalo co má dělat a prostě funguje. Pozitivní je také, že zná své klienty a ví o vás a nemusíte pokaždé od začátku vše vysvětlovat a řešit. Řeknete co chcete a je to. Mám nakoupeno od funkční první vrstvy jako jsou trička, tak rukavice, bundy, helmu Schuberth, tašky na motorku a se vším jsem maximálně spokojený.Když potřebuji něco co na stránkách a v obchodě není, určitě neuslyším nemám, prostě a jednoduše řekne „ podívám, zjistím, zavolám „ když se vám to bude líbit a bude to ono, objednám pro Vás. Prostě super ! Nemám důvod chodit někam jinam !! Díky moc Jitko

Miloslav

Naprostá spokojenost. Ochota a poradenství na jedničku. Dnes je téměř vzácnost, přijít do obchodu kde je někdo, kdo dělá svoji práci s takovým přístupem. Není lepší nákup, než u někoho, kdo věci rozumí a umí poradit, přidá své zkušenosti. Paní majitelka je ochotná, nic nevnucuje, doporučuje a radí, což nákup velmi usnadňuje. Obchod vřele doporučuji.

Petr

1 2
0.1048698425293s