Od 1. října nová pracovní doba!!

Zadejte alespoň 2 znaky podle kterých budeme hledat.

Zavřít
Podrobné vyhledávání Kontakt

Recenze zákazníků

Pokud jsi přejete přidat novou rezenci, tak se prosím příhlašte do svého účtu.


Dnes byl v plánu nákup bot a návštěva nejmíň čtyř prodejen Ale.. nakonec byl úspěch hned napoprvé a to právě u MotoJitka Bylo to milé popovídání, rada i nákup ! Děkujeme !

Martin D.

Když jsem si pořídil motorku a hledal jsem opravdu intenzivně prodejnu s kvalitním oblečením , tak jsem ani nevěřil že už najdu obchod jako je MOTO JITKA. Musím říct ,že jsem byl mile překvapen. Paní Jitka mi všechno vysvětlila . Nejdůležitější ,ale bylo ,že jsem si na doporučení od paní Jitky koupil AIRBAG VESTU a  při dopravní nehodě mi zachránila život. Vesta HELITE -Motocyklová AIRBAGOVÁ vesta TURTLE 2 Hi - s trhačkou je velmi kvalitní a všem jen doporučuji.Děkuji paní Jitce za profesionální, lidský přístup. Obchod doporučuji a hlavně  AIRBAG VESTU značky HELITE . Přeji paní Jitce hodně spokojených zákazníků. S pozdravem Petr K. 

Petr K.

Andrea a Marcel

Přilby Shark Evo GT Encke pro oba, komplet oblečení pro ni (džíny a džíska se všemi protektory, extra páteřák, merino prádlo, mikina s protektory pro něj, zámek na přilby, souprava na čištění přileb.

Velice si vážíme vašeho milého, laskavého a profesionálního přístupu. Líbí se nám vaše moto: doporučit to, o čem jste přesvědčená, že ještě více zpříjemní požitek z jízdy, to co opravdu pomůže s prevencí a ochranou proti případné situaci ohrožující zdraví a život. Nenutíte, ale předkládáte argumenty k úvaze a necháte rozhodnutí na nás. Informace předložíte bez nátlaku, víte o čem mluvíte, sama máte spoustu věcí vyzkoušených a podpořených vlastní zkušeností. Nezahlcujete nás množstvím značek a tipů, ale nabízíte to podstatné a praktické. Šíříte kolem sebe klid a pokoj, a to je nesmírně příjemné. 

Děkujeme za vaše profesionální doporučení, rady a zkušenosti. Děkujeme, že jste nám věnovala dostatek času a byla jste tolerantní k našemu občasnému váhání. Děkujeme za vstřícný přístup a přejeme dostatek radosti nejen na dvou kolech, další spokojené zákazníky a hodně sil na vše v životě podstatné.  

Andrea a Marcel

Dobrý večer Jitko, říkala jsem si, že tuhle fotku s Vámi musím nasdílet Až na synovu helmu a rukavice, jsme celí “od Vás” …aneb “Moto Jitka od hlavy k patě”
Děkujeme za všechny Vaše rady, Váš vstřícný přístup, přátelskou a pohodovou atmosféru (do které se speciálně já ráda vracím :)) a čas, který jste s námi při výběru naší výbavy strávila Olga

Olga

Do tohoto krámku jsem se dostal vlastně ze zvědavosti.Jel jsem jen ...kolem.No a už je druhým rokem mým dalo by se říci můj dvorní dodavatel všeho okolo moto vybavení.Paní Jitka je člověk který má přehled o všem co v krámku nabízí.Asi i proto že sama jezdí.Kvalitní zboží a pestrá nabídka.Naprosto úžasná,poradí,netlačí Vás hned do nákupu a nemá li to, co potřebujete,v pohodě objedná.Prostě nakoupíte,pokecáte a kafčo je také supper.Vřele doporučuji navštívit. Spokojený zákazník.Roumio

Roman N.

1 2 3
0.066906929016113s