Zadejte alespoň 2 znaky podle kterých budeme hledat.

Zavřít
Podrobné vyhledávání Kontakt

Recenze zákazníků

Cestovní komplet Talismen a termoprádlo Moto Jitka: 

Paní Jitka má individuální přístup ke svým zákazníkům. Všem dokáže perfektně poradit s výběrem, a ví vše o produktech které nabízí. Já osobně jsem po osobní konzultaci zvolil termoprádlo české kvality MOTO JITKA s nanočásticemi stříbra, které odvádí pot a nestudí a cestovní komplet od Modeky-Talismen, který je super jak na léto, tak na zimu. Za mě velká spokojenost a velké díky.Mohu jen doporučit!

Vašek

Obchod Moto Jitka nabízí většinu známých značek tak si každý určitě vybere. Pro mne je vlastně obchod Jitky dvorní dodavatel potřeb jak pro mě tak pro motorku. Nejvíce oceňuji, že ona sama jezdí a je na první dobrou vidět, že ví o čem mluví. Vždy co mi doporučila a já s důvěrou koupil, vždy přesně padlo, dělalo co má dělat a prostě funguje. Pozitivní je také, že zná své klienty a ví o vás a nemusíte pokaždé od začátku vše vysvětlovat a řešit. Řeknete co chcete a je to. Mám nakoupeno od funkční první vrstvy jako jsou trička, tak rukavice, bundy, helmu Schuberth, tašky na motorku a se vším jsem maximálně spokojený.Když potřebuji něco co na stránkách a v obchodě není, určitě neuslyším nemám, prostě a jednoduše řekne „ podívám, zjistím, zavolám „ když se vám to bude líbit a bude to ono, objednám pro Vás. Prostě super ! Nemám důvod chodit někam jinam !! Díky moc Jitko

Miloslav

Naprostá spokojenost. Ochota a poradenství na jedničku. Dnes je téměř vzácnost, přijít do obchodu kde je někdo, kdo dělá svoji práci s takovým přístupem. Není lepší nákup, než u někoho, kdo věci rozumí a umí poradit, přidá své zkušenosti. Paní majitelka je ochotná, nic nevnucuje, doporučuje a radí, což nákup velmi usnadňuje. Obchod vřele doporučuji.

Petr

Pavel

Do obchodu MOTO JITKA jsem zavítal díky pořízení nového cestovního endura a požadavku na kvalitní vybavení do každého počasí, neboť jezdím téměř celoročně. Na e-shopu jsem porovnával parametry oblečení všech nabízených značek a rozhodl se pro oblečení MODEKA, konkrétně model PANAMERICANA. Paní Jitka mi doporučila i termoprádlo z vlastní produkce, které se velice příjemně nosí a používám ho i na aktivity mimo motorku. Z přileb mi byla doporučena značka SCHUBERTH, perfektně mi sednul model C4 PRO s dobře vyřešeným interkomem SENA, který jsme v obchodě rovnou nastavili a spárovali s mobilem, takže jsem odjížděl s poslechem mé oblíbené muziky.

Při další návštěvě obchodu jsem si na doporučení odvezl boty DAYTONA ARROW SPORT GTX, které díky membráně GORE-TEX udržují nohu v suchu a pohodlí za každého počasí. Oceňuji zejména to, že se v nich dá pohodlně ujít i větší vzdálenost např. při návštěvě památek.

Obchod MOTO JITKA není velký, nicméně v něm najdete sortiment kvalitních a prověřených značek. Paní Jitka Vám ochotně poradí díky svým letitým zkušenostem v obchodě a naslouchání zpětným vazbám od zákazníků. Pokud náhodou nemá něco skladem ve Vaší velikosti, obratem zboží objedná a vyhoví tak požadavkům každého zákazníka. Tento obchod mohu vřele doporučit, při pořizování vybavení na motorku je to nejlepší volba!

Petr

1 2
0.035067796707153s